Svet-Stranek.cz
Kámen, nůžky, chrobák...?
Stříhání

Novinky ve stříhání (novinki ve stri'ani):Kámen, nůžky, chrobák...?

Novinky ve stříhání (novinki ve stri'ani)

Je tu skromný článek se mnou, ve kterém chci popsat asi už staré, ale stále nepopsané novinky ve stříhání...

ie tu skromni tslanek se mnou, ve kterem ktsi popsat asi us stare, ale stale nepopsane novinki ve stri'ani...
Zdraví vás potihcpd! Jak už je v záhlaví napsáno, popíšu zde dnes rychle sice neaktuální, ale stále novinky ve stříhání. Tak čtěte!

Znaky:
>Péro - Zabíjí vše živé (tzn. noru, kačince, lukáše, chrobáka, komára a pavouka. Je zabito všemi upgrady + mrtvým pavoukem (popsán níže).

>Mrtvý pavouk - Zabíjí pouze pavouka, péro (popsáno výše) a telefon. Je zabit vším ostatním.

Upgrady:
>Žádné nové změny.

Návrhy:
>Polomrtvý pavouk - Měl by zabíjet pouze mrtvého pavouka, pavouka a telefon. S pérem má neutralitu. Je zabit vším ostatním.

>Položivý pavouk - Měl by zabíjet pouze mrtvého a polomrtvého pavouka, paouka a telefon. Je zabit vším ostatním.

>Zombie pavouk - Upgrade s mrtvým pavoukem. S ním by měl zabíjet polomrtvého a položivého pavouka, péro a telefon. Je zabit všemi ostatními znaky a s upgrady má sám neutralitu krom telefonu, který zabije. Sám zabije jen položivého pavouka, péro a telefon, má neutralitu s upgrady, jinak ho vše zabije.

Návrhy prosím berte odměřeně a s nadhledem!

Poznámky:
Poslední dobou už není vymýšleno tolik inovací, takže to vypadá, že stříhání už je celkem kompletní, ale jak vidíte v návrzích je co vylepšovat a stále zde jsou některé chyby. Domyslet se musí ještě buďto 1 znak k péru a mrtvému pavouku, aby vytvořili kompletní trojici, jak je to u všech a nebo při schválení polomrtvého a položivého pavouka domyslet 2 znaky k péru, ale to vše se ještě uvidí.

Jinak doufám, že stříhání vydrží a těším se s vámi zítra u posledního předprázdninového článku na viděnou!

Powered by potihcpd!


stravi vas poti'tspt! iak us ie v sa'lavi napsano, popisu ste tnes rikle sitse neaktualni, ale stale novinki ve stri'ani. tak tstete!

snaki:
>pero - sapiii vse sive (tsn. noru, katsintse, lukase, kropaka, komara a pavouka. ie sapito vsemi upkrati + mrtvim pavoukem (popsan nise).

>mrtvi pavouk - sapiii pouse pavouka, pero (popsano vise) a televon. ie sapit vsim ostatnim.

upkrati:
>satne nove smeni.

navr'i:
>polomrtvi pavouk - mel pi sapiiet pouse mrtve'o pavouka, pavouka a televon. s perem ma neutralitu. ie sapit vsim ostatnim.

>polosivi pavouk - mel pi sapiiet pouse mrtve'o a polomrtve'o pavouka, paouka a televon. ie sapit vsim ostatnim.

>sompie pavouk - upkrate s mrtvim pavoukem. s nim pi mel sapiiet polomrtve'o a polosive'o pavouka, pero a televon. ie sapit vsemi ostatnimi snaki a s upkrati ma sam neutralitu krom televonu, kteri sapiie. sam sapiie ien polosive'o pavouka, pero a televon, ma neutralitu s upkrati, iinak 'o vse sapiie.

navr'i prosim perte otmerene a s nat'letem!

posnamki:
posletni topou us neni vimisleno tolik inovatsi, takse to vipata, se stri'ani us ie tselkem kompletni, ale iak vitite v navrsik ie tso vilepsovat a stale ste isou nektere kipi. tomislet se musi ieste putto 1 snak k peru a mrtvemu pavouku, api vitvorili kompletni troiitsi, iak ie to u vsek a nepo pri skvaleni polomrtve'o a polosive'o pavouka tomislet 2 snaki k peru, ale to vse se ieste uviti.

iinak touvam, se stri'ani vitrsi a tesim se s vami sitra u posletni'o pretprastninove'o tslanku na vitenou!

poveret pi potihcpd!